UBYTOVANIE NA FARME

ZAŽITE ŽIVOT NA FARME

Už ste niekedy bývali na farme? V lone tichej prírody, blízkosti lúk kde sa cez deň pasú kravičky a statné býky. Kde v pokoji zaspávate a ráno sa tak isto prebúdzate do nového dňa? Na takom neobyčajnom mieste sa nachádza aj naša farma. Presnejšie v Turskej doline pohoria Malá Fatra. Ponúkame Vám ubytovanie v komfortne zariadených izbách. Každá je dizajnovo v spojení s iným zvieraťom... Môžete si vybrať či Vám lepšie vyhovuje apartmán alebo izba. Ak chcete nazrieť dnu, nech sa páči!

U nás máte možnosť získať nielen skvelé ubytovanie neďaleko Rajeckých Teplíc, ale aj zažiť aspoň na pár dní a nocí "na vlastnej koži" aké je to bývať na farme. A o možnosti aktivít v blízkom okolí nemusíte mať obavy. Nudiť sa určite nebudete!

NÁKUP, REŠTAURÁCIA, TAXI? 

Ak potrebujete skočiť na menší, či väčší nákup nemáte to ďaleko! Priamo v obci je k dispozícii predajňa COOP Jednota. V okolí je viacero reštaurácií kde určite nájdete to,  po čom budú Vaše chuťové poháriky túžiť. Nechce sa Vám nikam chodiť? Donáška jedla : https://www.bistro.sk/donaska-turie/

1. Pizzeria BROD v Porubke - 2 min. autom od farmy.  https://www.facebook.com/Hostinec-pri-brode-305615049487534/ 

2. Hostinec JAMI, https://hostinecjami-sk.webnode.sk/sluzby/denne-menu/

3. zmrzlina v obci Turie a v Rajeckých Tepliciach v parku

Ak by ste hľadali služby TAXI, odporúčame TAXI TURIE 0908700777 alebo TAXI (p.Pataj) 0948777044.