UBYTOVANIE NA FARME

ZAŽITE ŽIVOT NA FARME

Už ste niekedy bývali na farme? V lone tichej prírody, blízkosti lúk kde sa cez deň pasú kravičky a statné býky. Kde v pokoji zaspávate a ráno sa tak isto prebúdzate do nového dňa? Na takom neobyčajnom mieste sa nachádza aj naša farma. Presnejšie v Turskej doline pohoria Malá Fatra. Ponúkame Vám ubytovanie v komfortne zariadených izbách. Každá je dizajnovo v spojení s iným zvieraťom... Môžete si vybrať či Vám lepšie vyhovuje apartmán alebo izba. Ak chcete nazrieť dnu, nech sa páči!

U nás máte možnosť získať nielen skvelé ubytovanie neďaleko Rajeckých Teplíc, ale aj zažiť aspoň na pár dní a nocí "na vlastnej koži" aké je to bývať na farme. A o možnosti aktivít v blízkom okolí nemusíte mať obavy. Nudiť sa určite nebudete!

NÁKUP, REŠTAURÁCIA, TAXI? 

Ak potrebujete skočiť na menší, či väčší nákup nemáte to ďaleko! Priamo v obci je k dispozícii predajňa COOP Jednota. V okolí je viacero reštaurácií kde určite nájdete to po čom budú Vaše chuťové poháriky túžiť. Nechce sa Vám nikam chodiť? Potom si vyberte z tých čo jedlo doručia priamo k nám! Ak by ste hľadali služby TAXI, potom my odporúčame TAXI TURIE 0908700777 alebo TAXI(p.Pataj) 0948777044.